Spławikowe Mistrzostwa Koła Klimontów na 2012r.

W rozegranych w ubiegłą niedzielę Spławikowych Mistrzostwach Koła wystartowało 18 zawodników, w tym 17 seniorów i jedna kobieta. Niestety nie dopisała w tym roku młodzież, a zwłaszcza kadeci którzy z roku na rok coraz bardziej tracą oczotę na uprawianie sportu wędkarskiego, co powoduje że konkurencja staje się coraz mniejsza. Szkoda, bo dyplomy i puchary były przygotowane.

W kategorii seniorów mistrzem Koła na 2012 rok został Łukasz Miś, który w tym roku przeniósł się do naszego koła z Kazimierza. Riośnie nam dobry i profesjonalny zawodnik który, miejmy nadzieję, będzie rozwijał swój talent na zawodach okręgowych, a może i krajowych.

Drugie miejsce i tytuł I-go vice Mistrza zdobył  Kazimierz Oleksiak, najstarszy z uczestników zawodów, ale i najbardziej utytułowany.

Miejsce trzecie i tytuł II-go vice Mistrza przypadł w udziale Tomaszowi Mostowskiemu, kolejnemu młodemu i utalentowanemu zawodnikowi.

Wśród kobiet, rywalizacji aż tak zaciętej jak u seniorów nie było. Zwyciężyła Dorota Gwiazda, która samotnie i spokojnie po raz kolejny sięgnęła po tytuł Mistrzyni Koła.

Gratulujemy zwyciężcom i wszystkim uczestnikom.